KONST / Ramar / Ram 11546389
*
nr 1154 6389
Ram
ramens innermått: 40x28
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 19:59:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/12 08:11:39
1
150 kr
29/12 13:18:00
2
150 kr
29/12 13:18:00
1
150 kr (Budbetjänt)
2/1 22:50:26
3
300 kr
7/1 21:47:10
4
250 kr
7/1 21:47:10
3
300 kr (Budbetjänt)
8/1 18:07:38
5
350 kr
8/1 18:12:24
3
400 kr
8/1 19:24:53
6
Vinnande bud
8/1 19:30:35
3
500 kr
8/1 19:30:35
6
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41
*
Ram
Kondition: skador
Läs om budbetjänten
nr 1154 6389
Ram
ramens innermått: 40x28
Kondition: skador
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/12 08:11:39 | 1 | 150 kr |
| 29/12 13:18:00 | 2 | 150 kr |
| 29/12 13:18:00 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 2/1 22:50:26 | 3 | 300 kr |
| 7/1 21:47:10 | 4 | 250 kr |
| 7/1 21:47:10 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 8/1 18:07:38 | 5 | 350 kr |
| 8/1 18:12:24 | 3 | 400 kr |
| 8/1 19:24:53 | 6 | Vinnande bud |
| 8/1 19:30:35 | 3 | 500 kr |
| 8/1 19:30:35 | 6 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29 -
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41



